Вівторок, 24.10.2017, 01:31
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Великоозерянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Новини партнерів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівське самоврядування

 

Основним завданням учнівського самоврядування є розвиток ранньої соціальної активності і усвідомленої суспільної позиції молоді, виховання почуття самосвідомості власної значущості, творчої ініціативи.

Мета - виховання самодостатньої особистості, здатної відповідати за свої рішення та вчинки.

Принцип– «самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо».

Що нас об’єднує - прагнення зробити життя змістовним, радісним, цікавим, бажання діяти разом.

Що для нас найдорожче – свобода думки, особистість.

Про кого турбуємося - про менших і слабших за нас, одне про одного та про тих, хто в біді.

Що нам допомагає жити - гра, фантазія, вигадка, те, що ми вирішуємо і робимо самі.

Ми співпрацюємо - з усіма, кому зрозумілі і не байдужі наші інтереси, справи, хто готовий нам допомогти.

Ми самі вирішуємо - які справи, свята нам проводити.

Якщо ти з нами - знайдеш друзів серед ровесників і дорослих, зможеш проявити себе, не залишишся сам у роботі та біді.

 

 

 

Голова учкому – Ніколайчук Неля – (10 клас)

Заступник – Ніколайчук Діана – (7 клас)

Секретар – Костюкевич Владислав – (8 клас)

 

 

 

Комісія старостату:

1.Колядич Ірина (5 кл.)

2.Міркевич Лідія (6 кл.)

3.Ніколайчук Діана (7 кл.)

4.Костюкевич Владислав (8 кл.)

5.Костюкевч Аліна (9 кл.)

6. Ніколайчук Неля (10 кл.)

7.Тверда Людмила (11 кл)

Культурно-масова комісія: 

1.Кузко Софія (5кл.)

2.Куришко Анастасія (10кл.)

3.Котяй Дмитро (11кл.)

Санітарна комісія:

1. Оленіч Вікторія(6 кл.)

2.Яковець Вікторія (5 кл.)

3.Костюкевч Яна (6 кл.)

Комісія дисципліни і порядку:

1. Харкевич Руслана  (8 кл.)

2.Томілович Аліна (9 кл.)

3.Кобзар Ілля (11 кл.)

4.Максимович Олександр (7 кл.)

5.Муха Михайло (10 кл)

Навчальна комісія:

1.Костюкевич Карина (5 кл.)

2.Томілович Віталія (6 кл.)

3.Яковець Марина (7 кл.)

4.Колядич Анастасія (8 кл.)

5.Яковець Ольга (9 кл.)

6. Ярмолич Андрій (10 кл.)

7.Костюкевич Оксана (11 кл)

     Прес – центр

1. Ромаш Анастасія  (7кл.)

2.Оленіч Вікторія  (6 кл.)

3. Тверда Оксана (5 кл.)

Інститут радників

 

№ п/п

Комісія

Вчитель

1.

Старостат

Павлосюк Наталія Миколаївна

2.

Навчальна

Кузьмич Ольга Миколаївна

3.

Прес - центр

Яковець Наталія Володимирівна

4.

Дисципліни і порядку

Максимович Сергій Ілліч

5.

Культурно - масова

Костюкевич Ірина Вікторівна

6.

Санітарна

Хомич Наталія Миколаївна

7.

Інститут радників

Леоновець Ольга Миколаївна

 

Пошук
Новини
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
МОН
РОІППО
Освіта Рівненщини
Управління освіти
Методкабінет
Блог вчителя
Форма входу