Понедельник, 08.03.2021, 08:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Великоозерянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Меню сайту
Правова допомога
Новини партнерів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 109
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Правила для учнів

Інформація для батьків та учнів

Учні та батьки можуть звертатися до адміністрації школи для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров*я, а також захисту прав та інтересів дитини. 

Адміністрації школи

Директор школи -  М.О.Харкевич

Заступник з НВР - О.М. Леоновець

Психолог - Н.М.Міркевич

 

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча "гаряча лінія" приймає дзвінки від дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча "гаряча лінія" функціонує за номером 0-800-500-225 (безкоштовно для мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча "гаряча лінія" відкрила новий короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл). Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.
Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

Дитяча "гаряча лінія" працює по буднях з 12.00. до 20.00. та в суботу з 12.00 до 16.00.

Електронний банер Національної дитячої "гарячої лінії" http://la-strada.org.ua/

http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif

 

Статус учнів як учасників освітнього процесу у загальноосвітніх навчальних закладах, їх права та обов’язки визначаються Законом України «Про освіту», Статутом закладу та іншими нормативно – правовими актами чинного законодавства України.

   Відповідно до ст. 53 Закону України «Про освіту»  учні  як здобувачі освіти мають право на

 - навчання упродовж життя та академічну мобільність;

-         індивідуальну освітню траєкторію, що реалізується, зокрема, через вільний вибір видів, форм і темпу здобуття освіти, закладів освіти і запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін та рівня їх складності, методів і засобів навчання;

-         якісні освітні послуги;

-         справедливе та об’єктивне оцінювання результатів навчання;

-         відзначення успіхів у своїй діяльності;

-         свободу творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності тощо;

-         безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці;

-         повагу людської гідності;

-         захист під час освітнього процесу від приниження честі та гідності, будь-яких форм насильства та експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувача освіти;

-         користування бібліотекою, навчальною, науковою, виробничою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою закладу освіти та послугами його структурних підрозділів у порядку, встановленому закладом освіти відповідно до спеціальних законів;

-         доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі та науковій діяльності;

-         інші необхідні умови для здобуття освіти, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами та із соціально незахищених верств населення.

Учні як здобувачі освіти зобов’язані:

-         виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти;

-         поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм;відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;

-         дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов Статуту освітнього закладу.

Додаток 3

                                                                     до протоколу засідання

 педагогічної ради

                                                                                                                   від  30.08.2019р. № 08

Загальні правила поведінки здобувачів освіти

 1. Здобувач освіти  наполегливо оволодіває знаннями, щоб стати освіченим і культурним громадянином України, з повагою ставитися до національних символів та традицій.

2. Учень приходить у школу за 15-20 хвилин до початку занять, охайний, одягнутий відповідно до вимог ділового стилю, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя.

3.  Учні поводяться ввічливо, гідно, поважають людей, які знаходяться поруч.

4. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

 5.Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів (попередньо узгодивши з батьками).

6. У разі пропуску занять учень пред’являє класному керівнику довідку або заяву від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.

7. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

8.Здобувач освіти зобов’язаний дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, контролювати свою поведінку таким чином, щоб не створювати небезпечні ситуації для свого здоров’я та здоров’я оточуючих людей.

9. Про кожний нещасний випадок, що трапився під час освітнього процесу потерпілий або свідок нещасного випадку здобувач освіти повинен повідомити учителя, класного керівника або чергового адміністратора.

10. На виконання вимог пункту Статуту школи та рішення  прийнятого на батьківських зборах відповідно наказу №54 від 10.05.2018р. «Про правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу» здобувачі освіти мають право використовувати мобільні телефони тільки за призначенням і поза межами уроків.

11. Час перерви - особистий час кожного учня. Він може його проводити по своєму розумінню, проте, не повинен заважати іншим.

12.Під час обіду в їдальні належить дотримуватися хороших манер і поводитися пристойно.

13.Учні прибирають стіл після вживання їжі.

 14. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

15. Здобувачі освіти за бажанням обирають позакласні заняття, беруть участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

16. Здобувачі освіти вносять пропозиції щодо дозвілля.

17. Учень старанно виконує домашні завдання.

 

 

Пошук
Новини
Календар
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
МОН
РОІППО
Освіта Рівненщини
Відділ освіти
Методкабінет
Блог вчителя
Форма входу