Воскресенье, 23.02.2020, 08:54
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Великоозерянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Меню сайту
Новини партнерів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 99
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Наші досягнення

 

Олімпіади та МАН

2019-2020рр

16 учнів захищали честь школи у ІІ етапі  Всеукраїнських олімпіад з базових

 дисциплін. При цьому посіли призове місце лише 1учень – Максимович Олександр

(9 клас) -  ІІ місце в олімпіаді з економіки.

У мовно-літературному конкурсі  імені Т.Г.Шевченка брало  участь  3  учні, двоє  зайняли  четверті  місця .

 У Міжнародному   мовно-літературному  конкурсі  ім.Т.Шевченка

Колядич  Ірина  (7 клас)  зайняла  ІІІ  місце.

 

      Важливою складовою методичної роботи у школі є робота з

обдарованими учнями, яка відобразилася у результативності участі школярів в

 учнівських олімпіадах, предметних конкурсах, які проводилися протягом

2018-2019 н.р

Призові  місця  у  районному  етапі  конкурсів:

Конкурс  «Паперовий  світ»:

Ніколайчук  Діана - І м.(9 кл.)

Кузьмич Максим - ІІ м.(6 кл.

Кузьмич  Микола – ІІ м.(5 кл.)

Мовно-літературний  конкурс  ім.Т.Шевченка:

Колядич  Ірина –ІІІ м.(7 кл.)

Конкурс  «Україна  без  корупції»:

Яковець Назар – ІІ м.(8кл.)

Конкурс  «Оксамитовий  рай»:

Котяй  Анастасія - ІІ м.(2 кл.)

Яковець  Орест – ІІІ м.(3 кл.)

Ніколайчук  Діана – ІІ м.(9 кл.)

Олімпіада  з  економіки;

Максимович Олександр - ІІ м.(9 кл.)

Конкурс «Український  сувенір»:

Остапович  Анатолій – ІІІ м. (8 кл.)

Харкевич  Карина – ІІІ м.(2 кл.)

Конкурс  «Знай  і люби  свій  край»:

Міркевич  Лідія - ІІ м. (8 кл.)

Томілович  Микола - ІІ м.(2 кл.)

Кузьмич  Микола, Кузьмич  Максим  - переможці  обласного  етапу 

Всеукраїнського  конкурсу  «Кролик».

Кузьмич  Максим  - переможець  обласного  етапу  дослідницької  роботи  з

 природознавства  «Юний дослідник».

 

2009-2010рр.

І місце – прикладна математика МАН

- Колядич Лілія

ІІ місце -  екологія, МАН

  Харкевич Галина

2010-2011 рр.

ІІ місце - екологія МАН

-        Харкевич Олександр,

ІІ місце – прикладна математика,

-        Котяй Віктор

2011-2012рр.

І місце – екологія МАН

-        Якимович Анастасія

2012-2013рр.

І місце – екологія ІІ тур  Всеукраїнських олімпіад

 -  Костюкевич Ольга

ІІІ місце – математика ІІ тур  Всеукраїнських олімпіад

– Максимович Андрій

І місце – прикладна математика МАН

-         Якимович Анастасія

І місце - екологія  МАН

-       Костюкевич Ольга

 

2013-2014рр.

ІІ тур Всеукраїнських предметних  олімпіад

І місце – Екологія  - Максимович Андрій

ІІІ місце -  Математика –  Максимович Андрій

ІІІ місце – Українська мова (Юне дарування) – Яковець Марина

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІІІ місце – Яковець Марина

 

Міжнародний літературний конкурс ім.. Т.Шевченка

ІІІ місце – Ніколайчук Неля

Захист наукових робіт МАН

 І тур

І місце - екологія  Максимович Андрій

 

 

 

Пошук
Новини
Календар
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
МОН
РОІППО
Освіта Рівненщини
Управління освіти
Методкабінет
Блог вчителя
Форма входу